Мінітрактор купити в кредит

 Мінітрактора та навісне обладнання до них, необхідні практично кожному сучасному фермерському господарству. Не залежно від кількості наявної землі, придбання потрібних для роботи сільскогосподарських машин завжди актуально. При цьому, купувати мінітрактор або трактор за повну вартість зразу економічно не обгрунтовано. Набагато раціональніше придбати мінітрактор потрібної потужності та призначення у кредит.

 Для зручності та раціонального використовування бюджету для малих та крупних фермерських господарств, а також для приватних осіб, Компанія «Міні-Агро» пропонує програму кредитування, підготовлену та запущену з банком «Глобус». Це найбільш вигідне, доступне та зручне рішення з усіх запропонованих сьогодні на ринку мініагротехніки.

 

Умови кредитування:

Власний внесок

Срок кредитування, відсоткова ставка у гривнях

До 1 року

2 роки

3 роки

30%

9,40%

 15,50%

17,50%

40%

7,90%

14,70%

17,00%

50%

5,70%

13,50%

16,50%

60%

2,50%

12,00%

15,00%

 

Скориставшись унікальною пропозицією від Компанії «Міні-Агро», Ви отримуєте не тільки надійного партнера, а й відмінну мініагротехніку  — мінітракторы, трактори, посівне та прибиральне навісне обладнання, оприскувачі та косилки та інше.

 

Термін кредитування – до трьох років.

Після звернення до фахівців в будь яке торгівельне підприємство Міні-Агро, Ви зможете выбрати собі мінітрактор потрібної потужності бренду який подобається, ми отримаємо від банку-партнера можливість видачі Вам кредиту за лічені години. Після підтвердження банком кредитування угоди, Ви спалчуєте нам перший внесок, ми реєструємо мінітрактор на Вас, банк перераховує нам решту суми. Ми бзкоштовно доставляємо придбаний Вами мінітрактор до воріт Вашого будинку.

 

Співпрацювати з нами зручно, вигідно та просто!

text_st
button_out_of_stock