Мотоблоки та мотокультиватори

Загальна інформація про МОТОБЛОКИ АВРОРА

image001 00Ми представляємо мотоблоки торгової марки Аврора китайського заводського виробництва, основною перевагою якої є оптимальне співвідношення якості, надійності і ціни.

Мотоблоки Аврора є універсальними пристроями для роботи в саду і присадибних господарствах. Вони можуть працювати на схилах до 45 градусів, що дозволяє застосовувати їх у важкодоступних місцях.

Наш модельний ряд представлений двома типами передачі крутного моменту від двигуна до редуктора (за допомогою пасової або редукторною передачі) і розмірами, де вибір залежить від розміру ділянки і виду робіт.

Мотоблоки повітряного охолодження середнього класу, Аврора -105 ~ 135 - підійдуть на полі площею від 30 ~70 соток до двох гектарів землі. Важкі мотоблоки водяного охолодження Аврора-81DЕ ~125 DЕ максимально ефективні в невеликому фермерському господарстві на площі 0,6 ~3,0 гектар.

Мотоблоки оснащені коробкою передач для роботи на різних швидкостях, а задня передача виключає труднощі при застряванні у грунті. У русі ці агрегати поступливі та прогнозовані.

Розширити функції мотоблоків можливо за допомогою агрегатування додаткового навісного обладнання, такого як: плуги, окучники, картоплесаджалки, плоскорізи, сніговідвали, грунтозацепи, зчіпки, адаптери, причепи вантажопідйомністю до 500 кг і багато іншого.

На мотоблоки Аврора< надається гарантія 12 місяців. Слід зазначити простоту в експлуатації і обслуговуванні, всі витратні матеріали та запасні частини можна легко придбати за невисокою вартістю в наших спеціалізованих магазинах.

ПЕРЕВАГИ
Конкурентні ціни
Ми працюємо з виробниками техніки без посередників
Широкий асортимент техніки
Різноманітні моделі на будь який смак
Розгалужена мережа по Україні
У всіх регіонах України техніка в наявності
Гарантія та сервіс
Ми забезпечуємо сервісну підтримку у всіх регіонах України
Продаж оригінальних запасних частин
Якість та сумісність деталей відповідає всім вимогам виробникам техніки
ШВИДКА ДОСТАВКА ТЕХНІКИ ТА ЗАПАСНИХ ЧАСТИН
Ми співпрацюємо з основними службами доставки
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider