В Україні з'явився унікальний «кабінний» мінітрактор

03.01.2019

Нагадаємо, що восени 2018 року в Україні почав роботу ексклюзивний дистриб'ютор одного з найбільших світових виробників тракторів, індійського концерну International Tractors Limited, компанія «Міні-Агро». І в нашу країну відразу почалися поставки найсвіжішої розробки виробника - тракторів Solis Facelift. Першими в нашу країну прийшли оновлені машини від 20 до 50 к.с. (Solis 20, 26, 50). Тепер же за ними пішов перший «кабінний» 24-сильний трактор іменитого індійського виробника - Solis 26 Cab.


Машина оснащується 3-циліндровим двигуном Mitsubishi MVS-3L2 потужністю 24 л.с. з системою передпускового підігріву. Паливна система досить проста і надійна, що дозволяє використовувати дизельне паливо практично з будь-яких автозаправок України.


У парі з двигуном - КПП (3 + 1) х2 з 1-дисковим зчепленням. Привід - 4х4 з блокуванням заднього диференціала. Рульове управління оснащене гідропідсилювачем, який серйозно полегшує роботу оператора.


Solis 26 Cab оснащений ВВП 540/1000, двома гідравлічними насосами високої продуктивності; в наявності - розетка під причіп.


Комфортна кабіна оснащена дзеркалом заднього виду і м'яким сидінням. Власники відзначають відмінну шумоізоляцію в кабіні індійської моделі. У комплектації машини - магнітола і кондиціонер, не дуже поширені у аналогічних побратимів.


«Кабінний» Solis 26 - це універсальний мінітрактор для сільгосп, транспортних і комунальних робіт. Він відмінно підходить для обробки землі, збирання врожаю, догляду за посівами, перевезення вантажів, очищення снігу і ін. І кабіна - дозволяє використовувати його навіть при не найсприятливіших погодних умовах.


Модель агрегатується з таким обладнанням, як: важкий трьохкорпусний плуг, грунтофреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, косарка-ботворізи, тракторні граблі, віз, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, прямоз’єднувальний насос, тріскодробарка, екскаватор навісний, фронтальний навантажувач, снігоротор, відвал бульдозерний комунальний, щітка комунальна. І це, мабуть, ще не весь список можливостей його застосування.


Гарантія на трактор становить 1 рік або 1000 мотогодин. Ексклюзивний дистриб'ютор забезпечує безкоштовну доставку без передоплати і документи для реєстрації.


А провести тест-драйв і купити мінітрактор можна в будь-якій торговельній точці Компанії «Міні-Агро».

text_st
button_out_of_stock