Трактори Solis представили на найбільшій виставці Британії

10.01.2019

Як вже розповідала agropravda.com, восени в Україні прийшов новий для нас бренд тракторів Solis індійського виробника Sonalika. І прийшов відразу з моделями, спеціально розробленими для європейського ринку, які виробник продовжує демонструвати по всій Європі.

 Близько місяця тому трактори Solis брали участь в італійській виставці EIMA International 2018. Італійський ринок аж ніяк не відчуває нестачі в міні-тракторах, однак Sonalika бачить перспективи своїх моделей навіть на такому перевантаженому ринку. Відтепер трактори Solis приймає і Великобританія.

 В Україні - бренд Solis з 2018 року представляє компанія «Міні-Агро», що отримала статус ексклюзивного дистриб'ютора. І на ринок нашої країни (практично одночасно з європейським і американським ринком) - вже почалися поставки найсвіжішої розробки виробника - тракторів Solis Facelift.

 Першими в нашу країну прийшли оновлені машини від 20 до 50 к.с. (Solis 20, 26, 50). Нещодавно за ними пішов перший «кабінний» 24-сильний трактор іменитого індійського виробника - Solis 26 Cab.

 Незабаром очікуються 90 і 110-сильні моделі.

 Нагадаємо, крім тракторів Solis, компанія «Міні-Агро» представляє міні-трактори таких відомих торгових марок як Zoomlion, Dongfeng, Lovol, Jinma, Xingtai, «Булат», Shifeng, Branson, Kioti, а також мотоблоки потужністю 10-12 л. с., навісне та причіпне обладнання та багато іншого. І в допомогу покупцям діє проект кредитування покупки міні-тракторів і навісного обладнання.


Оригінал статті: На Agropravda.com

text_st
button_out_of_stock